www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Marzena Rogalska pięknieje z czasem!

Znana dziennikarka ma dość oryginalną urodę. I zero kompleksów!

Dobry humor, spontaniczność i ciepło to dla Marzeny Rogalskiej wyznaczniki kobiecości. Dzięki takim cechom dziennikarka jest dziś gwiazdą telewizji.


Czuję się kobieca… coraz bardziej! – wyznała prowadząca „Pytanie na śniadanie” na łamach „Claudii”. Ale nie zawsze tak było. Wiele lat Marzena Rogalska czuła się i wyglądała jak „brzydkie kaczątko”. Na szczęście jej ukochany tata często mówił, że jest dumny ze swojej córci.

Dobrze pamiętam, kiedy pierwszy raz doznałam tego odkrycia. Podczas rodzinnego obiadu tata spojrzał na mnie i powiedział do mamy: „Popatrz jaka piękna kobieta zrobiła się z naszej Marzenki”. Wprost pękałam z dumy, że mój ukochany tata mnie podziwia – wspomina dziennikarka.

Dzięki tym słowom, Marzena Rogalska zna dziś swoją wartość.
Tata zawsze powtarzał, że należę do kobiet, którym czas służy, bo z wiekiem rozkwitają. Też tak myślę – cieszy się prezenterka. – Co roku jestem fajniejsza.

Nic dziwnego – Marzena Rogalska ma swój mały sekret, który pomaga wyeksponować jej atuty i sprawia… że dziennikarka czuje się znakomicie! Co to takiego?

Zmysłowa bielizna bardzo pomaga mi w tym rozkwicie – zdradza swój sekret gwiazda TVP. – Jest ważniejsza niż samo ubranie. Taka mała tajemnica. Moja cudna tajemnica. Mogę być ubrana zwyczajnie, ale wiem, że pod spodem mam koronkowe cudo.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>