www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Martyna Wojciechowska: rewolucja od przedszkola!

Niepokorna, silna, wytrwała- taka jest Martyna Wojciechowska! Nic dziwnego, że dziennikarka chce wychować swoją córeczkę na kobietę równie silną, co ona!

Zdobywczyni „Korony Świata” uważa, że nie istnieją bariery, których nie można by pokonać. Zwłaszcza w codziennym życiu. Dlatego Martyna Wojciechowska już dziś przykłada wielką wagę do tego, by jej czteroletnia córka Marysia także nie ulegała stereotypom i walczyła o swoje!

– Pragnę, by była indywidualistką i podążała własną drogą.- mówi dziennikarka w wywiadzie dla „Na żywo”- Wiem, że w jej nieposłuszeństwie i uporze tkwi siła, by postępować po swojemu. Oczywiście jej wolność nie może być nieograniczona. Póki co, to ja wiem, co jest dla niej lepsze, ale z czasem będę dawała jej coraz większą wolność wyboru.

I właśnie nastał taki moment! Marysia może sama wybrać, na jakie zajęcia dodatkowe pójdzie w przedszkolu:
– W przedszkolu, do którego chodzi moja córka założono, że dziewczynki będą tańczyć w balecie, a chłopcy mieć zajęcia sportowe. Ale dlaczego?– oburza się Martyna- To wzbudza mój sprzeciw. Dziecko, niezależnie od płci, powinno mieć wolność wyboru zajęć, które je interesują.

Martyna Wojciechowska zrobi więc wszystko, by jej Marysia mogła wybrać, na jakie zajęcia pójdzie. Domyślamy się, że małej raczej nie zainteresuje balet…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>