www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Martyna Extremalna pozostaje

Decyzją słuchaczy Martyna Wojciechowska i jej program „Martyna Extremalna” pozostaną do wakacji na antenie Radia ZET. Tym samym dobiegła końca wiosenna kampania wizerunkowo-produktowa stacji.

Od 11 kwietnia Martyna Wojciechowska, Maciek Maleńczuk i Rafał Rutkowski rywalizowali o głosy słuchaczy i pozostanie na antenie Radia ZET. Ich autorskie, różnorodne tematycznie, audycje były emitowane codziennie od poniedziałku do piątku. 8 maja dobiegło końca głosowanie. Słuchacze zdecydowali, kto pozostanie na antenie Radia ZET na dłużej. Zwyciężyła Martyna Wojciechowska z programem „Martyna Extremalna” zdobywając 62% głosów. Na drugim miejscu znalazł się Maciek Maleńczuk i jego „Mikrofon Maleńczuka” (26% głosów). Za nim uplasował się Rafał Rutkowski z audycją „Jak zostać królem dowcipu” (12% głosów).

Nową serię programów „Martyna Extremalna” będzie można usłyszeć już od 16 maja – codziennie od poniedziałku do piątku o 9.00 i 15.00. Martyna Wojciechowska powróci z nową dawką mocnych wrażeń i opowieści o granicach ludzkiej wytrzymałości. Jej audycja będzie nadawana do wakacji.

Słuchacze, którzy wzięli udział w zabawie i uzasadnili swój głos, mieli szansę na wygranie Citroena C4 5D. Szczęśliwcem okazał się pan Andrzej z Piły.

Wszystkie archiwalne audycje Martyny Wojciechowskiej, Maćka Maleńczuka i Rafała Rutkowskiego oraz materiały wideo odsłaniające kulisy nagrywania wybranych odcinków są dostępne na stronie www.radiozet.pl.

aka

martyna-wojciechowska-radio-zet2

martyna-wojciechowska-radio-zet3


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>