www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Marta Żmuda Trzebiatowska: „Zaczęłam nowe życie”

Aktorka po raz pierwszy opowiada o tym, jak ciężko jej było pozbierać się po rozstaniu z partnerem!

Związek Marty Żmudy Trzebiatowskiej i Adama Króla trwał 9 lat i wydawał się idealny. W końcu jednak szczęście Marty prysło jak bańka mydlana, a tancerz wyprowadził się od aktorki. Okazuje się, że dla Marty poukładanie życia na nowo było prawdziwą traumą.

 

Teraz się zmieniam. Stwarzam się na nowo. Ostatnio przypomniałam sobie, że mam poczucie humoru. Do tej pory łatwo było mnie onieśmielić. Przestałam żartować i zamykałam się w sobie. A przecież kiedyś potrafiłam rozśmieszyć wszystkich… – mówi Marta Żmuda Trzebiatowska w wywiadzie dla „Grazii”.

Teraz Marta stara się poukładać swoje sprawy na nowo.

Zaczęłam nowe życie, ale się nie boję. Widzę po prostu, że mam sporo do nadrobienia. Potrzebny mi teraz czas z przyjaciółkami, znajomymi – mówi.

Gwiazda nie przyznaje tego wprost, ale wygląda na to, że jej dawny narzeczony musiał jej nieźle zajść za skórę!

Dopiero teraz przypomniałam sobie różne rzeczy, które lubię. I dopiero teraz zauważam, jak lubię swoją kobiecość. Najpierw to poczucie humoru – coraz śmielsze. Potem sukienki i wszelkie dodatki. Przecież ja rok temu biegałam w męskich szortach i w bejsbolówce! Byłam raczej typem sportowym. Teraz na co dzień chodzę w sukienkach i uczę się luzu. Swoją drogę chyba trzeba znaleźć niezależnie od mężczyzny – przyznaje Marta Żmuda Trzebiatowska.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>