www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Marta Manowska: „Jestem minimalistką!”

Gwiazda nawet nie pierze ubrań- po prostu je wyrzuca!

Prowadząca show „Rolnik szuka żony” w ostatnim wywiadzie przyznała, że nie lubi otaczać się zbędnymi przedmiotami. Wszystko przez jej zamiłowanie do dalekich podróży!

– Mieszkałam już chyba w 16 miejscach w życiu. Stałam się kompaktowa. Mam kilka walizek, i jakby się okazało, że jutro mam jechać do Chin kręcić program, to w godzinę spakuję cały swój dobytek.– wyznała na łamach „Show”- Podoba mi się to, że doszłam do minimalizmu. Kiedyś otaczałam się przedmiotami, gromadziłam je.

Miałam mnóstwo niepotrzebnych bibelotów. Teraz mam tylko kilka sentymentalnych przedmiotów: Buddę, którego dostałam od przyjaciela z Tajlandii, monetę mojej mamy i kilka innych amuletów. Wszystkie trzymam w jednym małym pudełku. Poza tym asceza. Mam mikrosamochód, mikromieszkanie i mikroilość ubrań. Gadżeciarą jestem tylko, jeśli chodzi o technologię. Do reszty nie przywiązuję wagi. Bo kiedy wyjeżdżam do Tajlandii czy na Filipiny, biorę takie ubrania, które będę mogła wyrzucić, jeśli je pobrudzę.– mówi beztrosko Marta Manowska.

To się nazywa oszczędność!

foto: MWMedia


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>