www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Mariusz Kałamaga i Paweł Pindur z kabaretu ,,Łowcy. B” podpalili dom!

Czy można zrobić hot doga za pomocą lokówki? Co się stanie, kiedy napełnimy cały pokój wodą? Jakie są konsekwencje nie przestrzegania ostrzeżeń i zasad BHP? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w programie „Nigdy nie rób tego w domu” – nowej, międzynarodowej produkcji firmy Rochstar.

Jest to pierwszy projekt producenta, który jednocześnie powstawał w dwóch wersjach: dla polskich i holenderskich widzów. W polskiej wersji jego gospodarzami są Mariusz Kałamaga i Paweł Pindur z kabaretu „Łowcy. B”.

W zależności od przeprowadzanego eksperymentu towarzyszy im ekspert, który nadzoruje działania naszych szalonych bohaterów.

„Nigdy nie rób tego w domu” to program, w którym w zabawny i żartobliwy sposób prowadzący pokazują, jakie konsekwencje grożą nam, gdy nie stosujemy się do zaleceń producentów sprzętów AGD i innych produktów oraz lekceważymy ostrzeżenia umieszczone w instrukcjach obsługi.

W programie pokazowy dom stanie się obiektem eksperymentów fizyczno–chemicznych, których nie powinno wykonywać się we własnym domu. Widzowie mają więc szansę na zobaczenie rzeczy niezwykłych, zakazanych i niebezpiecznych.
Mariusz i Paweł zrobią pokaz fajerwerków w salonie, przygotują kilka ton galaretki w ogrodowym basenie, spróbują ugotować zupę w zmywarce i upiec mięso za pomocą domowych urządzeń grzewczych (grzejnik olejowy, lampa halogenowa, suszarka).

Premierowy odcinek programu zobaczymy już w niedzielę 17 marca o godz. 22.00 na kanele Comedy Central.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>