www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Marina holograficzna! wideo

Marka Levi’s® podążając zgodnie ze swoją filozofią Go Forth, która stawia na młodych utalentowanych ludzi nawiązała współpracę z piękną i utalentowaną polską piosenkarką – Mariną Łuczenko.

Doceniając niezwykły talent artystki wspiera ją w działaniach związanych z rozwojem jej kariery. Marina to młodziutka wschodząca gwiazda, która zachwyca swoim niepowtarzalnym głosem i oryginalną urodą. Jest także uznawana przez wielu za ikonę stylu młodego pokolenia w Polsce. Nowa kolekcja Levi’s® jesień/zima 2012/13 idealnie wpisuje się w klimat artystki oraz jej osobisty styl, będący mieszanką streetu, grunge’u i bardziej wyrafinowanej stylistyki.

Marina jest piosenkarką znaną z głośnych hitów takich jak „Electric Bass” czy „Glam Pop”. Gwiazda pokochała ostatnio denimowe stylizacje i chętnie pokazuje się w nich na koncertach, imprezach czy innych wydarzeniach. Można oglądać ją w dżinsowych szortach, kurtkach oraz sukienkach z nowej kolekcji marki Levi’s®. Artystka była także gościem specjalnym na prezentacji kolekcji Levi’s® jesień/zima 2012/13 dla stylistów i dziennikarzy, które odbyło się w maju w warszawskim Instytucie Teatralnym. Marinę można było zobaczyć w dwóch ‚odsłonach’: na żywo podczas mini recitalu oraz na ogromnym ekranie prezentującą nową kolekcję Levi’s®. Marina w roli bohaterki urzekającego filmu holograficznego zaprezentowała to, co najważniejsze w damskiej linii Levi’s® – można było ją oglądać w dziewczęcych sukienkach, seksownych szortach, czy bardziej luźnej stylistyce à la ‚boyfriend jeans’

Film holograficzny: 

Film z Levi’s® Press Day FW2012: 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>