www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Marika: „Nie jestem celebrytką!”

Wokalistka i prowadząca show „The Voice of Poland” nie zadziera nosa i przekonuje, że jest mało znaną szerszej publiczności osobą. Świadczyć o tym może.. wpadka Tomka Karolaka!

 

Jeszcze niedawno niewiele osób wiedziało o Marice i jej wokalnych poczynaniach. Jednak za sprawą show „The Voice of Poland”, który artystka błyskotliwie poprowadziła, z dnia na dzień stała się gwiazdą.

Taaak? Jakoś tego nie zauważyłam – śmieje się wokalistka w wywiadzie dla „Pani domu”. – Może i częściej zapraszają mnie teraz na gale i rauty, ale poza tym nic się w moim życiu nie zmieniło: żyję jak dawniej, jeżdżę na tym samym rowerze…

Marika nadal pozostała skromną osobą, która denerwuje się, gdy ktoś nazywa ją celebrytką.

No bez przesady! – oburza się wokalistka. – Tak bardzo jestem znana i legendarna, że ostatnio na juwenaliach w Łodzi prowadzący imprezę Tomek Karolak pomylił mnie z moją menedżerką! O! I taka to ze mnie celebrytka! – śmieje się Marika.

Artystka taktownie nie ujawniła tego, jaka minę miał Tomek Karolak gdy zrozumiał, że popełnił gafę. Jednak Marika, jak na dziewczynę obdarzoną błyskotliwym poczuciem humoru, wybaczyła aktorowi tę wpadkę!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>