www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Marieta Żukowska w zaawansowanej ciąży!

Marieta za dwa miesiące zostanie mamą. Choć na salonach pokazuje się niezmiernie rzadko, wczoraj udało się nam spotkać aktorkę na pokazie nowej kolekcji Teresy Rosati. Wyglądała olśniewająco!

Aktorka w ciąży kwitnie! Sama przyznaje jednak, że odczuwa lekki niepokój – martwi się, czy podoła macierzyńskim obowiązkom. Dlatego każdą wolną chwilę poświęca teraz na lekturę czasopism i poradników dla mam.

– Jestem kobietą, która musi się naczytać i dopiero wtedy będzie odczuwać spokój – wyznała Marieta reporterce „Pytania na śniadanie”. – Jednak największa siła tkwi w kobietach, które już są matkami i ich wsparcie daje mi najwięcej.

Mimo, że aktorka wie o macierzyństwie coraz więcej, ciągle odczuwa lęk:
– Oczywiście jestem przestraszona, bo nie wiem, co będzie się dziać – wyznała Marieta Żukowska. Aktorka zdradziła też, że prawdopodobnie nosi pod sercem dziewczynkę, ale nad imieniem jeszcze się nie zastanawiała…

Zobacz jak wyglądała Marieta na pokazie Rosiati!


Wpisz komentarz

  1. 2 czerwca 2012 02:16

    Anonim:

    Kapitalna aktorka teatralna wspaniale wypadła na premierze sztuki POSPRZĄTANO reż.grzegorzka.Bardzo szkoda,że ciąża uniemożliwia jej dalszą grę.Wielu Łodzian żałuje,braku jej na scenie.

Podobne posty:

/* */?>