www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Maria Seweryn o nowej roli

Maria Seweryn o prowadzeniu teatru: „Czasem czuję lęk”.

Aktorka wie, że spoczywa na niej wielka odpowiedzialność. Jej wrodzona nerwowość może przeszkadzać w spełnianiu obowiązków, jednak Maria nauczyła się radzić sobie w trudnych sytuacjach.

To wszystko, co tutaj przeszłam i wciąż przechodzę, daje siłę, a jednocześnie ją odbiera. Tyle się tutaj nauczyłam o teatrze, zrozumiałam, tu zagrałam nowe, ważne dla mnie role. W tym poznawaniu jest siła, w doświadczeniach, nabytej wiedzy i coraz większej miłości do tego miejsca. W emocjach. Ale teatr jest też nieprzewidywalny i nieskończony. Czasem czuję lęk.Wiem już, co to poczucie odpowiedzialności za grupę ludzi. Kiedy mam chwile zwątpienia czy strachu, już mniej myślę o sobie, bardziej o nich. Oddali tyle czasu, emocji naszym teatrom, czuję się wdzięczna im i zobowiązana. Ale wiem też, że pokochali to miejsce tak jak ja i że razem tworzymy dobry zespół, że naprawdę jedziemy na jednym wózku„- wyznała w „Gali”.

Maria jest jedną z niewielu aktorek, które unikają błysku fleszy i skupiają się przede wszystkim na swoich obowiązkach. Oby zawsze tak było.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>