www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Maria Czubaszek krytykuje zmarłą gwiazdę!

Satyryczka słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi. Tym razem postanowiła zabrać głos w sprawie Violetty Villas!

Maria Czubaszek już w niejednym wywiadzie mówiła, że woli zwierzęta od ludzi. Okazuje się jednak, że ta miłość ma swoje granice.

 

Ludzie często są nieodpowiedzialni. Kocham psy i gdy kiedyś weszłam do schroniska, to chciałam je wszystkie zabrać – wspomina satyryczka na łamach „Życia na gorąco”. – Miałam świadomość, że mnie na to nie stać. To, co zrobiła na przykład Violett Villas to była głupota.

Dlaczego Maria Czubaszek krytykuje tragicznie zmarłą piosenkarkę? Violetta Villas pod koniec swojego życia otworzyła schronisko dla psów. Zwierzęta zaczęły błyskawicznie się mnożyć, uciekać i watahami włóczyć się po całej okolicy stanowiąc zagrożenie dla mieszkańców. A gwiazda estrady musiała praktycznie sama zmagać się ze swoimi problemami. Dziś taką postawę krytykuje Maria Czubaszek.

Jeśli człowiek jest odpowiedzialny to zapewnia swojemu dziecku czy swojemu zwierzątku jakieś znośne życie. Nie można, ot tak, po prostu wziąć 20 psów, by potem te psy zagryzały się z głodu – mówi Maria Czubaszek. – Tak samo, jak nie można spłodzić ósemki dzieci i wierzyć w to, że skoro Bóg dał, to i Bóg wychowa. Niestety, ani Bóg nie da, ani tym bardziej państwo, które mówi o prorodzinnej polityce…

Trudno nie zgodzić się z satyryczką. I chyba nawet najbardziej zagorzali jej przeciwnicy tym razem przyznają jej rację…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>