www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Marczuk wyznaje, dlaczego napisała książkę

W rozmowie z „Super Expressem” była jurorka „You Can Dance” zdradziła, jak pomogło jej to w rozjaśnieniu fanom niektórych kwestii.


„Jest to głos w sprawie. Nie mam za wiele na sumieniu, więc oczyszczać się nie muszę. Warto na pewno oczyścić atmosferę. Czuję się w zobowiązaniu, aby przedstawić to tak, jak było naprawdę”- mówi Weronika.

Wyznaje, że gdyby nie przyjaciele i mama, nie poradziła by sobie z takim napięciem. Jej bliscy nie zawiedli, dzięki czemu mogła pozbierać się do kupy. Co dalej z karierą Marczuk?

„Trudno jest mówić, że się usuwam z show-biznesu. Jestem realistką i wiem, że na siłę nic nie zrobię. Wiem, że warto przeczekać. Mimo że jest mi z tym ciężko, bo nie z własnej woli pozbawiono mnie robienia tych rzeczy, które kocham robić. Spokojnie przeczekam i wyjaśnię sprawę. A inne propozycje, które wiem, że byłyby, gdyby nie sprawa… Po prostu czekam na nie i wiem, że będą znów”– mówi.

Czy ktoś wreszcie da jej szansę? Skoro Kammelowi się udało, to Weronika także może być dobrej myśli.

Marczuk_Weronika

Marczuk_Weronika


Wpisz komentarz

  1. 17 listopada 2010 13:33

    Tweets that mention Marczuk wyznaje, dlaczego napisała książkę | Plotki, ploty, ploteczki, życie gwiazd, sensacje, skandale -- Topsy.com:

    […] This post was mentioned on Twitter by Foto, TopStarsPl. TopStarsPl said: #plotki Marczuk wyznaje, dlaczego napisała książkę http://bit.ly/9PtwDA #foto […]

Podobne posty:

/* */?>