www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Marcin Tyszka chwali się swoim bogactwem!

Znany fotograf lubi luksus. I bardzo lubi o tym opowiadać…

Można go lubić, lub nie, jednak chyba każdy przyzna, że Marcin Tyszka odniósł światowy sukces. Kłopot polega na tym, że fotograf modowy lubi swoim zachowaniem wywoływać kontrowersje. Tym razem postanowił pochwalić się tym, że stać go na luksus!

Jestem maksymalistą. Uwielbiam rzeczy najlepszego gatunku. W Polsce uważają mnie za snoba, bo mówię, co myślę. A ja po to zarabiam, aby fajnie żyć, i się z tym nie kryję. Moje wysokie gaże to znak, że ludzie mnie cenią. Sam osiągnąłem ten sukces – mówi Marcin Tyszka w rozmowie dla magazynu „Pani”.

Tyszka nie żałuje sobie przyjemności i żyje chwilą.
Nie uwierzę, że ktoś woli jeździć maluchem niż najnowszym modelem mercedesa. Jeśli potrzebna mi nowa walizka, to kupię ją u Louisa Vuittona, jeśli chcę spędzić noc w Paryżu, to w Ritzu. Dziś stać mnie, aby zabrać moich rodziców w podróż po świecie i mieszkać z nimi w najpiękniejszych miejscach.

Gratulujemy szczerości… i skromności


Wpisz komentarz

  1. 13 lipca 2013 11:12

    ktur:

    Bo Polska w większości składa się z niedowartościowanych i zakompleksionych potomków chłopów i zupełnie nie rozumieją,co to potrzeba piękna,estetyki,sztuki… A chłop zawsze będzie chłopem- ma kosztować i trzeba schować do „zachowka”,nikomu nie mówić,bo ukradną.. Pozdrawiam i szkoda rozmawiać z motłochem. Dzięki Bogu nie wszędzie mogą wleźć,póki co… Pozdrawiam.

Podobne posty:

/* */?>