www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Marcin Prokop broni Mołek

Znalazło się wstawiennictwo po strasznej wpadce na wizji.

Po tym, jak Magdalena Mołek prowadząc program na żywo popełniła fatalną wpadkę – oglosiła, że chory na białaczkę Nergal nie żyje, -tymczasem muzyk i narzeczony Dody poddaje się obecnie już trzeciej chemioterapii i dzielnie walczy z chorobą, pojawiło się wiele słów krytyki w stronę Mołek.

Ostatnio nawet, poszła w eter informacja, że Magda może przez tę pomyłkę na antenie stracić pracę w TVN-ie! W jej obronie stanął Marcin Prokop, też ze stacji TVN, który w rozmowie z magazynem Show powiedział:

Jasne, że od ludzi pracujących na antenie mamy prawo wymagać więcej niż od pana spod budki z piwem. Ale czym innym są kompromitujące pomyłki wynikające z braku wiedzy i kulawej inteligencji, a czym innym przejęzyczenie, jakie przytrafiło się Magdzie.

Zgadzacie się z Prokopem?

W naszej sondzie, którą przeprowadziliśmy kilka tygodni temu zgodnie orzekliście, że Magda Mołek powinna osobiście przeprosić Nergala za tę wpadkę z jego „uśmierceniem”.

Choć od tamtego feralnego zdarzenia minęło już kilka tygodni na razie nic, przynajmniej oficjalnie nie wiadomo o żadnych przeprosinach.

Mołek_Magdalena

Mo?ek_Magdalena


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>