www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Marcin Hycnar już nie do wzięcia!

Przystojny Paweł z „Barw szczęścia” stanie na ślubnym kobiercu! Jego wybranka też jest aktorką!

Kilka miesięcy temu na rozdaniu nagród Programu Trzeciego Polskiego Radia dla najbardziej obiecujących młodych artystów, uhonorowany Marcin Hycnar stwierdził nieskromnie: – Człowiek przez pół życia ma takie przeczucie, że być może… i owszem…, aż pewnego dnia, czarno na białym widzi, że jednak ma talent.

Okazuje się jednak, że aktor ma szczęście nie tylko w życiu zawodowym. Już wkrótce wielbicielki talentu Marcina będą musiały pogodzić się z faktem, że aktor jest już zajęty. Kim jest jego narzeczona? To Kamila Boruta, aktorka, która kilka lat temu brylowała na bankietach u boku… Marcina Mroczka!

Marcin i Kamila poznali się w studiu dubbingowym ponad dwa lata temu, od razu wpadli sobie w oko. W kwietniu serialowy Paweł postanowił poprosić swoją wybrankę o rękę: – Oświadczyny były dla mnie wzruszające. Nie spodziewałam się ze strony Marcina takiej deklaracji- wspomina tygodnikowi „Na żywo” narzeczona popularnego aktora.

„Były” Kamili już pospieszył z gratulacjami! – Ona wie, że życzę jej jak najlepiej i cieszę się, że jest szczęśliwa– powiedział w rozmowie z „Na żywo” Marcin Mroczek.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>