www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Marcin Bosak wraca do pracy!

Przez dłuższy czas fanki przystojnego bruneta nie mogły oglądać go ani na deskach teatru, ani na małym czy dużym ekranie. Powód? Marcin Bosak zamiast pracować wolał wychowywać syna! Teraz jednak aktor wraca do gry!

Kiedyś powiedział o sobie: „Fizjonomię mam taką, a nie inną – i aniołków raczej grać nie będę… Chyba, że w jakimś eksperymencie. Ale nie mogę narzekać: mam propozycje i to grania bardzo różnych postaci. Poza tym, przy każdej roli można się czegoś nauczyć…”

Od dłuższego czasu jednak Marcin Bosak uczył się jednej roli: roli ojca. Ostatnio aktor zrezygnował nawet z pracy i kariery po to, by zająć się wychowaniem swojego trzyletniego synka, Władka.

– Od dwóch miesięcy jestem na urlopie wychowawczym, który przysługuje mi do momentu, gdy mój synek skończy cztery latka – oświadczył w jednym z programów Marcin Bosak- Jestem teraz najszczęśliwszym tatą na świecie!

Jak przystojny aktor spędza teraz czas? Na pewno nie gotuje zupek, bo Władek je już prawie wszystko. Nie musi też prać czy prasować pieluch, bo dziecko jest już odchowane. Marcin Bosak woli więc spacerować z chłopcem, bawić się z nim oraz… śpiewać mu ulubioną piosenkę: – Gdy Władek miał kolki był tylko jeden sposób, by go uspokoić: śpiewałem piosenkę „Umówiłem się z nią na dziewiątą”. Szlagier sprawdzał się też przy okazji szczepień i napadów płaczu. Jestem dumny z siebie, bo to ja odkryłem ten sposób!- śmieje się aktor, który nie żałuje spędzonych z synkiem chwil- Uważam, że jest to niezwykle ważny czas dla malucha. Dziecko zmienia się teraz z dnia na dzień. Nie wyobrażam sobie, bym mógł być „niedzielnym tatą” tak jak wielu moich kolegów. Dlatego chcę wiedzieć o moim synu jak najwięcej, chcę również pokazać mu jak najwięcej.

Aktor chce nacieszyć się synkiem, ale radosne chwile nie potrwają długo: Marcin Bosak już wkrótce zacznie pracować na planie serialu „Komisarz Wroński”, który Telewizja Polsat chce wyemitować w jesiennej ramówce. W główną rolę wcieli się Marcin Bosak, a towarzyszyć mu będzie Marta Żmuda- Trzebiatowska. Na razie jednak Marcin i jego narzeczona, Monika Pikuła, nie szukają opiekunki do dziecka…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>