www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Marcelina Zawadzka obchodziła urodziny w „Hell’s Kitchen”.

To był przełomowy rok w życiu Marceliny Zawadzkiej.

Miss Polonia 2011 w bardzo krótkim czasie została gwiazdą telewizji. Urodzinowa kolacja w „Hell’s Kitchen” okazała się świetnym sposobem na uczczenie jubileuszu i zwieńczenie nowych sukcesów.

We wczorajszym odcinku „Piekielnej Kuchni” Marcelina Zawadzka przeprowadziła z uczestnikami poranną gimnastykę i oceniała ich dietetyczne dania. Ponadto pomagała też dziewczynom z drużyny Czerwonej, aby podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej poczuły się jak prawdziwe gwiazdy.

Śliczna Miss Polonia pojawiła się także na kolacji w „Hell’s Kitchen”, podczas której szef Wojciech Modest Amaro wręczył jej urodzinowy bukiet pięknych kwiatów oraz swoją książkę ze specjalną dedykacją. Marcelina miała tego wieczoru wiele powodów do radości.

Kilka miesięcy temu wystąpiła w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, gdzie doszła aż do półfinału, a chwilę później przyjęła kolejną propozycję udziału w nowym programie. Mimo sukcesów Zawadzka nie spoczywa na laurach. Cały czas ciężko pracuje, dzięki czemu wspina się po szczeblach kariery.

foto: mwmedia


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>