www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Wojciech Mann odchodzi z TVP! Koniec „Szansy…”

Potwierdziły się nasze wcześniejsze informacje. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy nie prowadzi już „Szansy na sukces”. Program po 20 latach zniknie z anteny TVP!


Choć próbowano chować w głowę w piasek, Telewizja Polska potwierdziła, że to już koniec programu”Szansa na sukces”.  Informowaliśmy o tym wczoraj w Topstars.pl.

„W związku z rezygnacją Pana Wojciecha Manna z prowadzenia programu „Szansa na sukces” nie przewidujemy kontynuacji produkcji tej audycji” – napisano w oficjalnym komunikacie.  „Uważamy, że bez udziału Pana Wojciecha Manna jako prowadzącego, program traci rację bytu. Wszystkiego zarejestrowane z Nim odcinki zostaną wyemitowane zgodnie z planem na antenie Programu 2”.

Na Facebook’owym profilu „Szansy…” umieszczono informację o definitywnym zakończeniu nagrań. „Informujemy, że z przyczyn niezależnych od autorki programu – Elżbiety Skrętkowskiej, „Szansa na sukces” nagrała dzisiaj ostatni odcinek całego formatu” – napisano w oświadczeniu. „Tym samym nie odbędzie się tegoroczny Finał w Sali Kongresowej. Przerywamy produkcję przed jubileuszem dwudziestolecia programu, który obchodzilibyśmy jesienią tego roku”

Wcześniej rzeczniczka TVP Joanna Stempień-Rogalińska uspokajała i zapewniła, że program na pewno będzie emitowany do początku czerwca. W internecie pojawiły się plotki, że są jeszcze nagrywane odcinki z nowym prowadzącym. TVP nie potwierdziła jednak tej informacji. Można się więc spodziewać zakończenia emisji lubianego programu.

W internecie trwają protesty oburzonych telewidzów, którzy domagają się kontynuacji programu jak również przywrócenia Wojciecha Manna. „Szansa na sukces” odkryła wielu zdolnych wokalistów, m.in. Annę Świątczak, Annę Józefinę-Lubieniecką, Annę Wyszkoni, Justynę Steczkowską, Kasię Cerekwicką, Macieja Silskiego, Ewę Farnę, Dominikę Gawędę i wielu innych. Wkrótce zostanie wyemitowany odcinek z udziałem Piotra Metza. Kilka dni po nagraniu piosenkarz… zmarł.

 

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>