www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Mandaryna bez stanika!

Jest kobietą po przejściach, mamą dwójki dzieci, a mimo to może pochwalić się zadbanym ciałem. Celebrytka najchętniej prezentuje swoje wdzięki… na plaży, w stroju toples!

Szum fal, gorący piasek i pełne pożądania spojrzenia nakręconych facetów- oto recepta wielu pań na udany urlop. W podobny sposób spędzi czas także… Mandaryna:

– Uwielbiam wakacyjne wyjazdy nad morze, kocham słońce i chętnie opalam się toples, w końcu piersi to najbardziej ponętne części ciała kobiety!– chwali się gwiazdka. Nic dziwnego więc, że wokalistka chętnie zrzuca ciuszki, a przynajmniej górę od kostiumu. Niestety- nie nad Bałtykiem! Dlaczego?
– W erze telefonów komórkowych z aparatami fotograficznymi doskonałej jakości jest to po prostu niemożliwe! Wszystkie gazety by o tym pisały!- żali się Mandaryna.- Niestety, żyjemy w dość pruderyjnym kraju, gdzie kobiety wstydzą się opalać toples. Zupełnie inaczej jest na Zachodzie- tam nikt po prostu nie zwraca na to uwagi! Mało tego; za granicą, w sklepikach znajdujących się koło plaży sprzedawane są często same majteczki od kostiumu, bez góry!- opowiada wokalistka.

Mandaryna już dziś zapowiada, że spędzi tegoroczny urlop w rejonie Morza Śródziemnego. A zatem, drodzy urlopowicze, bądźcie czujni!

akaWpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>