www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Mamy pełną listę uczestników szóstej edycji „Hell’s Kitchen” (zdjęcia)

Już 6 września rusza nowa edycja „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”.

Uczestnicy będą walczyć o 100 tysięcy złotych i pracę w restauracji nowego szefa Michała Brysia. Zobaczcie, kto stanie do piekielnej bitwy. „Piekielna Kuchnia” po raz szósty wraca na ekrany. W nowym sezonie „Hell’s Kitchen” będzie zarządzał nowy szef Michał Bryś, który zyskał miano niegrzecznego dziecka polskiej gastronomii. To właśnie w jego warszawskiej restauracji „L’enfant Terrible” pracę otrzyma zwycięzca szóstej edycji piekielnego show. Spośród ponad dwóch tysięcy kandydatów z całej Polski wybrano 16 śmiałków, którzy staną do kulinarnej bitwy.

Wśród nich zobaczymy m.in. właścicielkę pizzerii, finalistkę konkursu Miss Polski 2014, szefa kuchni z 18-letnim doświadczeniem i właściciela biura
turystycznego.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy galerię wszystkich uczestników. Zobaczcie, kogo jeszcze będziemy mogli oglądać w „Piekielnej Kuchni” już od wtorku 6 września o godzinie 20:05 w Polsacie.

Szósta edycja „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia” – w każdy wtorek od 6 września, o godzinie 20:05, tylko w Telewizji POLSAT!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>