www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy jesiennej ramówki TVN

Jesienią w TVN do ramówki wrócą “Mam talent” i “MasterChef”, a “Bitwa o dom” przeniesie się na wieczór. Nowości i zmiany zaprezentowały gwiazdy stacji.

 

Nowością będzie telenowela hybrydowa “Wawa Non Stop”. W reality-show “Bitwa o dom” oceniać będą Małgorzata Rozenek, Natalia Nguyen i Tomasz Pągowski.

W sobotę o 20.00 nadawany będzie już szósty sezon “Mam talent!”. W jury tego talent-show zadebiutuje Agustin Egurrola. Natomiast w niedziele o tej samej porze zobaczyć będzie można drugi sezon “MasterChefa” z Magdą Gessler, Michaelem Moranem i Anną Starmach w roli jurorów. Do ramówki powróci też Martyna Wojciechowska i jej “Kobieta na krańcu świata”.

W poniedziałki o 21.30 oglądać będzie można trzeci sezon „Lekarzy” z Magdą Różczką i Pawłem Małaszyńskim w rolach głównych, we wtorki o tej samej porze pojawi się czwarta seria „Prawa Agaty” z Agnieszką Dygant i Leszkiem Lichotą, a w niedziele o 21.00 piąty już sezon “Przepisu na życie” z Magdą Kumorek i Borysem Szycem (do obsady dołączy Magdalena Schejbal).


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>