www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

MAM TALENT czwarty odcinek pełen emocji

Czwarty odcinek z castingów. Tym razem talenty napłynęły do Gdańska!

Marcin Prokop i Szymon Hołownia w pomarańczowych t-shirtach ratowników prezentowali się całkiem nieźle. Ale my nie o tym…
Na scenie pojawił się pierwszy uczestnik JUSTIN. Taniec erotyczny z krzesłem nie spodobał się jury. Agnieszka Chylińska skwitowała „Krzesło tańczyło najlepiej”. Trzy x NIE.
Grupa karateków z Tarnowa wkroczyła na scenę z młotkami, dachówkami i płytami chodnikowymi. Chwilę później wszystko niknie w gruzach.  Na scenie pojawiało się małe gruzowisko. A karatecy? Jury z pełnym szacunkiem wyraziło opinię: trzy x TAK.
Pierwsza przerwa reklamowa.
I znowu męska grupa. Tym razem bez dachówek, za to z ławkami szkolnymi jako rekwizyty. Funkrokas to fajni chłopcy tańczący break dance. Uroczy lider lowelas (dlatego, że kocha las ) prezentuje swoich kompanów. Pora na show. Jak opinie jury? Jezus Maria jak dobrze, że przyszliście do tego programu – rzuciła Chylińska. Nic dziwnego, usłyszeli trzy x TAK.
Następny uczestnik Piotr Celiński „ma stresa”. Przyjechał z kolegami i zaraz zaprezentował nam swój unikalny talent do … bekania. Beknął dwa razy i dostał owacje na stojąco. Jury nie było już tak bardzo zachwycone, trzy x NIE.
Czy kolejny talent, duet akrobatyczny porwał jurorów? Agnieszka Chylińska „Brawo”. Małgosia Foremniak i Robert Kozyra docenili ich występ. Zgodne trzy x TAK.
Pierwsza wokalistka w tym odcinku. Magdalena z Krakowa, która wiele lat mieszkała w Kolumbii. Małgorzata Foremniak „Jesteś intrygująca, bo jesteś taka dzika. To, co się wydarzyło na scenie, to czary”. Trzy x TAK.
Druga przerwa reklamowa.
Wracamy. Taneczna grupa dziecięco-młodzieżowa. Bardzo energetyczny „dangerous team”! Jury bardzo szybko i zgodnie – trzy x TAK.
I doczekaliśmy się smaczków. Śpiewający kucharz wykonał piosenkę Ireny Santor, aż Małgosi Foremniak oczy wyszły … Trzy x NIE. Kolejny uczestnik Olek grający na akordeonie i śpiewający jednocześnie poniósł przysłowiową klęskę. Trzy x NIE. Przebieraniec wokalista Mateusz usłyszał „Dziękujemy Ci Mateusz” Trzy x NIE. Agnieszka Chylińska miała już dość „Jezu, czy tam jest ktoś normalny?”
Kolejny uczestnik. Saksofonista Dawid. Mimo tego, że w trakcie jego występu Małgosia Foremniak nacisnęła „NIE” ostatecznie powiedziała TAK. Agnieszka Chylińska oceniła występ, jako bardzo ckliwy.
Zaskakujące trio. Dwóch facetów i jedna kobieta. Jaki talent? Zrobili kilka kaw i namalowali na śmietance obrazki  (?) Trzy x TAK.
Tomasz z Tyczyna to uczestnik, który kręcił pojkami. Jurorzy czekali na show z niecierpliwością i lekkim niedowierzaniem. Jak wrażenia? Agnieszka Chylińska: Fascynujące i intrygujące. Trzy x TAK.
Kacper z Dźwirzyna śpiewał (znajoma twarz – chyba już występował w jakimś show dla talentów). Niepozorny chłopak, ale jaka moc w gardle! Jurorzy się wzruszyli. Jeden wielki zachwyt. Nie dziwi, że słyszymy trzy x TAK. Naprawdę ujmując charyzma.
Trzecia przerwa reklamowa.
 Pięć atrakcyjnych dziewczyn zaprezentowało dancehall. Ich energia i wdzięki zaczarowało jury. Wszyscy zgodnie powiedzieli TAK.
A na koniec, skromniutka trzynastoletnia dziewczyna z gitarą – zaśpiewała. Wielkie skupienie. Wzruszenie i podziękowanie jurorów z ten występ. Do tego na dokładkę trzy x TAK. Kolejne talenty już za tydzień!

Bonnie


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>