www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

MAM TALENT 4: Kozyra na rurze, Chylińska na parkiecie odc.2

To już drugi odcinek nowej edycji Mam Talent. Jednak pierwszy w historii programu casting w Krakowie. Czy zaskoczy nas deszczem talentów?

Tydzień temu były między innymi, taniec brzucha, przyciąganie do ciała łyżek i widelców czy lewitacja.  Co uczestnicy zaserwują  telewidzom tym razem?
Na początku porażka. Pierwszy uczestnik pojawił się na scenie, zaryzykował szansę na sukces udając kurę i karpia. Chyba nikogo nie dziwi, że to nie wystarczyło, aby usłyszeć 3 x NIE. Pokaz białej broni wykonany przez grupę panów przebranych za szlachciców o dziwo przypadł jurorom do gustu. Jeszcze ich zobaczymy.
Kolejna grupa. Tym razem zespół muzyczny Quennie, czyli, jak to określiła Agnieszka Chylińska, czeska podróbka Queen. Oczarowali jurorów i przeszli dalej. Dzisiaj przewagę mają zespoły. Kolejny zestaw talentów, tym razem w wydaniu kobiecym.  Niestety tańczące, a raczej gimnastykujące się na rurze dziewczyny nie wypadły najlepiej.  Nie przeszły do kolejnego etapu. Za to Robert Kozyra, który dał pokaz tańca na rurze wypadł znacznie lepiej. To dopiero mamy talent w obsadzie jurorów!
I dalej. Saksofonista Dawid pojawił się na castingu za namową dziewczyny. Jurorzy byli zachwyceni jego występem. Opłaciło się, usłyszał 3 x TAK. Natomiast Natalia Baj z Tarnowa … cóż zapamiętajcie to nazwisko. Natalia zaśpiewała i oczarowała wszystkich. Jury już teraz porównuje ją do Adele. Oczywiście przeszła dalej.
Po przerwie reklamowej wracamy na scenę. Przed nami 11 – latek Michał. Zaśpiewał piosenkę Anny Jantar „Nie żałujcie serca dziewczyn”. Uf, cóż to za wykonanie. Jury użyło, aż dwa razy formy „fałszywe dźwięki”. Ale osobowość chłopak ma. Niestety to nie wystarczyło, aby dostać się dalej.
Janko Muzykant XXI wieku pielił, jak to określiła Agnieszka Chylińska wirtualne grządki podczas swojego show. Trzy x NIE. Dziewczyny z Cycowa nie przyczyniły się do opadu szczęk, ani pośród jurorów, ani pośród publiczności. Tancerze  jive’a także się nie popisali. Komu w końcu się poszczęściło?
Formacja taneczna Spoko z Zielonej Góry. Niestety w czasie występu Małgosia Foremniak i Robert Kozyra nacisnęli NIE. Agnieszka Chylińska była innego zdania i próbowała ich przekonać do zmiany zdania. Udało się tylko w przypadku Kozyry, ale jak Chylińska się poświęciła! Wyszła na scenę i zatańczyła … nazwijmy to freestyle’a.  Robert Kozyra ostatecznie powiedział TAK dając tym samym grupie Spoko zielone światło do kolejnego etapu.
Uczący się w technikum Krzysztof uraczył nas perfekcyjnym show z ewolucjami diabolo (przedmiot o kształcie klepsydry). Jurorzy było zgodni. Trzy x TAK.
Śpiewająca Ania Dudek, studentka – już ją znamy z innego show stacji TVN, gdzie też zaśpiewała. Bez zaskoczenia. Było po prostu genialnie. Trzy x TAK.
Kolejna przerwa reklamowa. Wracamy i od razu emocjonujące show. Układ akrobatyczny na kole w wykonaniu pięknej Ingi. Tylko Małgosia Foremniak dla „wzmocnienia efektu” podpaliłaby koło, ale i tak padło trzy x TAK.
Chór Sond’n’Grace, który zaśpiewał utwór w stylu gospel ujął jury swoją energią i doskonałym wykonaniem. Trzy x TAK. I to był już ostatni występ w tym odcinku. Do zobaczenia za tydzień!

Bonnie


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>