www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Małysz nie ukończy Rajdu Dakar!

Małysz nie ukończy Rajdu Dakar – eksperci są bezlitośni!

Mimo, że do Rajdu Dakar zostało jeszcze pół roku, specjaliści polskiej firmy bukmacherskiej Star-Typ Sport (STS) przewidują, że Adam Małysz, który niedawno zakończył karierę skoczka narciarskiego, będzie miał duże problemy, aby dotrzeć do mety południowoamerykańskiego wyścigu.

Małysz niedawno zadebiutował w Rajdzie Wrocław-Drezno, ale nie ukrywa, że jego celem jest udział w najsłynniejszej imprezie tego typu – Rajdzie Dakar. W 2012 roku wyścig po raz czwarty odbędzie się na bezdrożach Ameryki Południowej i, jak zwykle, będzie prawdziwym wyzwaniem dla zawodników oraz ich maszyn. Bukmacherzy z STS już teraz przewidują, że samochód Adama Małysza może okazać się zawodny, a trasa dla niego zbyt wymagająca, przez co były mistrz świata w skokach narciarskich może mieć duże problemy, aby stawić się na mecie wyścigu.

Sądzimy, że tak jak w przypadku skoków, Adam Małysz w trakcie kariery rajdowej również będzie walczył o najwyższe cele i da nam wszystkim dużo radości ze swoich startów, ale uważamy jednocześnie, że Rajd Dakar to bardzo wymagający sprawdzian zarówno dla kierowcy, jak i maszyny. Dlatego przewidujemy, że mimo najlepszych chęci, nasz skoczek nie dotrze do mety wyścigu – mówi Mateusz Juroszek, członek zarządu Star-Typ Sport.

akaWpisz komentarz

  1. 5 lipca 2011 11:24

    typek:

    „jego celem jest udział w najsłynniejszej imprezie tego typu – Rajdzie Dakar. W 2012 roku wyścig po raz czwarty odbędzie się na bezdrożach Ameryki Południowej”

    a to ciekawe

Podobne posty:

/* */?>