www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kusior będzie gwiazdą? [video]

Kim jest? Co robi? Skąd pochodzi? Gdzie zadebiutowała?  Brzmi tajemniczo, ale za chwilę uchylimy jej rąbek. Oto Malwina Kusior, wokalistka, która swoje pierwsze profesjonale kroki stawiała w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie pod okiem samego Mistrza Romana Polańskiego.

Ten debiut otworzył jej drzwi do kolejnych wspaniałych ról. Nadszedł jednak czas na nowe wyzwania w życiu artystki. Malwina właśnie nagrała swoją debiutancką płytę „Przeznaczenie” i szykuje się na podbój polskiego rynku muzycznego.

Album jest mieszanką wysmakowanych, nowoczesnych brzmień, zaskakujących rozwiązań muzycznych, niebanalnych teksów napisanych przez samą wokalistkę i oczywiście charyzmatycznego głosu samej Malwiny.

Okładka płyty przyciąga jak magnes. Niebawem z półek salonów muzycznych będą spoglądać zmysłowe oczy piosenkarki zachęcające do sięgnięcia po tę płytę. Jedno jest pewne, możecie zmienić jej „Przeznaczenie”, ona na pewno zmieni wasze.


Wpisz komentarz

  1. 17 kwietnia 2012 08:42

    czujny obserwator:

    Drogi Topstars.pl, „magnez” uzyty przez Was do przyciagania to pierwistek chemiczny. To co przyciaga, to od zawsze „magnes”.

  2. 17 kwietnia 2012 12:06

    Anonim:

    …bardzo czujny obserwator:)

Podobne posty:

/* */?>