www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Małgosia Socha wraca do Gliwic!

Małgorzata Socha, ikona mody i stylu, czołowa polska aktorka, powróciła do Gliwic w roli ambasadorki Centrum Handlowego FORUM.

W 2015 roku wystąpi we wszystkich kreacjach reklamowych tego centrum i weźmie udział w najważniejszych wydarzeniach. Najnowsza kampania „Magic moments” jest apoteozą radosnych chwil i celebracji życia. Zdjęcia do kampanii wykonał wybitny polski fotograf modowy Marcin Tyszka.

foto: Marcin Tyszka

„Magiczne momenty” to wspólny mianownik wszystkich fotografii. Utrzymanych w klimacie beztroski, relaksu, a zarazem w subtelnym i zmysłowym stylu. Mieszkańcy Górnego Śląska mogą je oglądać na nośnikach reklamowych od 1 marca, tj. początku wiosennej odsłony kampanii. Jednej z kilkunastu.

Nasz przekaz marketingowy jest konsekwentny od lat: Forum to modne miejsce, w sercu miasta, w którym można ciekawie spędzić czas. W dodatku oferuje wiele atrakcji, które zapadają w pamięć. W tym roku planujemy wydarzenia, które niejednemu czy niejednej mogą odmienić życie. Pomoże nam w tym Małgosia Socha, której powrót w roli ambasadorki centrum witamy z dużą satysfakcją – komentuje Grzegorz Filipczyk, dyrektor CH FORUM, z ramienia JLL.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>