www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Małgorzata Socha Wigilię spędzi w nowym domu!

Aktorka wybudowała piękny dom pod Warszawą. Rezydencja stoi jednak pusta… Dlaczego Małgorzata Socha nie spieszy się z przeprowadzką?


Dom z wielkim ogrodem od dawna był marzeniem Małgorzaty Sochy. Rezydencja aktorki otoczona drzewami wygląda naprawdę imponująco! Jednak gwiazda wcale nie myśli teraz o urządzaniu domu czy projektowaniu ogrodu. Ma na głowie zupełnie inne sprawy – postępującą chorobę taty!

– Choroba taty strasznie ją załamała. Do tej pory on, zawodowy pilot, wysportowany, nieskarżący się na nic, był okazem zdrowia i wzorem dla całej rodziny. I podporą dla wszystkich. A teraz sam bardzo potrzebował pomocy – opowiada przyjaciółka gwiazdy w rozmowie z tygodnikiem „Świat & ludzie”.

Dom aktorki jeszcze długie tygodnie będzie stał pusty. Po prostu Małgorzata Socha ma teraz na głowie ważniejsze sprawy:
– Właściwie machnęła ręką na wszystko. Przeprowadzka? Nie pali się. Nie teraz, to potem, mówiła. Najważniejsze były sprawy rodzinne – zdradza przyjaciółka gwiazdy.

Na szczęście stan zdrowia taty aktorki pomału stabilizuje się. Gwiazda pomału zaczyna więc wracać do planów realizacji swojego wielkiego marzenia: Małgorzata Socha chce bowiem wyprawić wielką, rodzinną Wigilię z wyjątkowym gościem – swoim tatą.

 


Wpisz komentarz

  1. 18 października 2012 21:28

    qavon:

    Pani Małgorzato, mimo że marzę często o różnych dobrach dla mnie i mijej rodziny nieosiągalnych ale z drugiej strony boje się gdyby się spełniły. Odnosze wrażenie, że mmy jakiś ustalony bulans zerowy, jak coś zyskamy to coś stracimy. Dopóki sa to rzeczy materialne to pikuś. Ale jak… nie kończę…. Życzę aby wszystko skończyło się szczęśliwie.
    Kiedyś bardzo prosiłem dla swojego taty i mogę cię NIM cieszyć nadal. Jutro idę razem z nuim skopać działeczkę. Życzę wszystkiego dobrego.

Podobne posty:

/* */?>