www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Małgorzata Socha polską Ellen Page

Małgorzata Socha po raz pierwszy wzięła udział w nagraniu dubbingu gry, wcielając się w Jodie Holmes, główną bohaterkę najnowszej produkcji autorstwa twórców bestsellerowego Heavy Rain – studia Quantic Dream.

 

Beyond: Dwie Dusze to wyjątkowy, interaktywny, psychologiczny thriller. Dzięki najnowszym technologiom, wykorzystano sceny filmowe z udziałem hollywoodzkich gwiazd – Ellen Page (Incepcja, Juno) jako Jodie Holmes oraz Willema Dafoe (Pluton, Spiderman) w roli Nathana Dawkinsa – rządowego naukowca, który opiekuje się dziewczyną i analizuje jej szczególny przypadek. Jodie i Nathan stanowią niesamowity duet, pomiędzy którym tworzy się unikalna więź. Gra aktorska Ellen i Willema to jedna z najbardziej niepowtarzalnych kreacji stworzonych na PlayStation 3.

Jodie Holmes to młoda kobieta, która od dziecka była inna niż jej rówieśnicy. Bohaterka, dzięki psychicznej więzi z niewidzialną istotą o imieniu Aiden, została obdarzona nadnaturalnymi mocami. Dar ten zmienił jej życie  na zawsze. „Cieszę się, że mogłam użyczyć głosu w grze wideo. Była to dla mnie niezwykła przygoda, ale również ogromne wyzwanie, ponieważ za pomocą głosu musiałam odzwierciedlić te same emocje, które Ellen Page zagrała w studiu w Paryżu.”– komentuje Małgorzata Socha.

Sony Computer Entertainment Polska zapraszając do współpracy Małgorzatę Sochę, kontynuuje projekt Lokalizacje 2.0, którego celem jest zapewnienie polskim użytkownikom najwyższej jakości korzystania z gier oraz usług PlayStation w języku polskim. Kwiecień 2013 został ogłoszony miesiącem z gwiazdami PlayStation, co oznacza, że w każdą środę miesiąca przedstawiony zostaje nowy bohater, który użycza swojego głosu postaci z nadchodzących produkcji na PlayStation 3. Już w kolejne środy, kolejne ogłoszenia.

Gra Beyond: Dwie Dusze ukaże się w październiku 2013 roku.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>