www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Małgorzata Pieczyńska lubi wyzwania

Małgorzata Pieczyńska: ”Lubię wyzwania”. Aktorka umie poradzić sobie w ekstremalnych sytuacjach.

Dlatego nie załamała się, gdy u szczytu swojej kariery musiała wyjechać do Szwecji, aby być z mężem. Rodzina zawsze była dla niej najważniejsza.

„Nigdy nie uważałam, że poświęcam karierę dla domu czy rodziny. Kiedy wyjeżdżałam do Szwecji, miałam za sobą wiele ról w filmach i serialach, między innymi w „Wiernej rzece”, „Jeziorze Bodeńskim”, „Barytonie” i „Piłkarskim pokerze”. Jako aktorka czułam się spełniona. Byłam nawet już tym zmęczona. Z hotelowej pustki wracałam do pustego mieszkania w Warszawie. Miałam 26 lat, brak satysfakcji z życia prywatnego i przekonanie, że kariera to nie wszystko. Zapragnęłam zmiany. Kiedy przeniosłam się do Szwecji, nie znałam szwedzkiego. Bardzo chciałam założyć dom i ziściło się to marzenie. Zostałam matką. Macierzyństwo uważam za wybitną rolę życiową”- zdradziła w rozmowie z „Vivą”.

Ostatnio mieliśmy okazję oglądać ją między innymi w „Na Wspólnej”, „Chichocie losu” i „Hotelu 52”. Brała także udział w drugiej edycji programu „Gwiazdy tańczą na lodzie”. Woli mówić o swojej karierze niż życiu prywatnym. Nie uważa się za gwiazdę i nie chce być celebrytką. Czy wreszcie zobaczymy ją na dużym ekranie?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>