www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Małgorzata Kożuchowska spotyka się z byłymi!

Aktorka spotkała na swojej drodze wielu mężczyzn. I ze wszystkimi żyje dziś w dobrej komitywie!

Małgorzata Kożuchowska
późno wyszła za mąż. Przed jej wybrankiem, Bartkiem, było wielu.

Interesowali się mną wartościowi i bardzo ciekawi mężczyźni. Generalnie byłam kochliwa i bardzo przeżywałam wszystkie związki, a szczególnie rozstania. To zawsze był dramat – płacz w poduszkę i poczucie porażki. Mam silny charakter, lubię mieć kontrolę nad sytuacją, a tu bęc – coś się psuje. Jechało i dalej już nie jedzie, a ja nie mam mocy sprawczej, żeby to naprawić – mówi aktorka na łamach „Twojego Stylu”.

Po latach te przykre doświadczenia stały się dla Małgorzata Kożuchowskiej bardzo ważne.

Nie umiałabym wyrzucić wspomnień. Nie dzwonimy do siebie systematycznie, ale czasem spotykam się z tymi mężczyznami i zawsze jest to wydarzenie. Bywa, że Bartek jest ze mną i żona tego kogoś też jest. Nie, nie ma takiego faceta, którego nie chcę pamiętać.

Dziś Małgorzata Kożuchowska szczyci się tym, że utrzymuje dobre stosunki z wszystkimi swoimi byłymi. Kluczem do takiej postawy była… niechęć do dzielenia się swoją prywatnością z mediami.

Przez delikatność i szacunek dla tamtych chłopaków nigdy mi się nie zdarzyło, żebym o tym publicznie opowiedziała. A gdy czytam, jak ludzie szafują wspomnieniami, to mnie paraliżuje – oburza się gwiazda.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>