www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Małgorzata Kożuchowska projektuje stroje dla psów!

Podczas gdy inne aktorki stają się projektantkami ubranek dziecięcych czy gadżetów, takich jak kocyki, Małgorzata Kożuchowska woli sprawić frajdę… swojemu psu!

Gwiazda słynie z wysmakowanych stylizacji, które zachwycają ekspertów świata mody i… wzbudzają zazdrość u celebrytek. Teraz Małgorzata Kożuchowska postanowiła zająć się modnymi dodatkami dla psów. A wszystko przez akcję „Wielcy małym”. W jej ramach gwiazda serialu „Rodzinka.pl” stworzyła kolekcję apaszek dla czworonogów.

Jest to zabawny i modny dodatek dla wszystkich tych, którzy chcą wyglądać oryginalnie, lubią bawić się modą, szukają ciekawych rozwiązań oraz mają dobre serce – mówi Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z magazynem „Flesz”. – Od lat staram się wspierać ciekawe projekty, zwłaszcza, kiedy stoi za nimi szczytna idea pomocy tym, którzy tego naprawdę potrzebują. Zysk ze sprzedaży, zaprojektowanych przeze mnie apaszek zostanie przeznaczony na rzecz schronisk dla zwierząt.

Ale nie tylko bezdomne zwierzaki skorzystają! Grey, dwuletni wyżeł weimarski, który jest dla aktorki jak dziecko, także będzie z dumą nosić na szyi modną apaszkę!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>