www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Małgorzata Kożuchowska narzeka

Jest sławną i rozchwytywaną aktorką, a na czerwonym dywanie błyszczy przyćmiewając inne gwiazdy. Mimo to serialowa Natalia Boska… marudzi!

Za każdym razem, gdy Małgorzata Kożuchowska pojawia się na czerwonym dywanie, budzi zachwyt tłumu. Każda z jej stylizacji uznawana jest za trafioną i po prostu perfekcyjną. Tłum fotoreporterów długo nie daje jej spokoju. I może dlatego aktorka przyznaje, że czasem jest bardzo zmęczona sławą i błyszczeniem w mediach:

– Moje życie, wbrew temu, co piszą w kolorowej prasie, nie składa się z samych spektakularnych wydarzeń. To nie czerwony dywan, tylko codzienna ciężka praca. Wstaję o świcie, muszę nauczyć się tekstu, być na planie skupiona i skoncentrowana, dobrze wyglądać. Potem jadę do tekstu i trzy godziny jestem na scenie. Wieczorem jestem już potwornie zmęczona.- narzeka aktorka w wywiadzie dla „Olivii”.

Są jednak chwile, gdy Małgorzata Kożuchowska czuje się doceniona:
– Kiedy po spektaklu ktoś do mnie podchodzi, dziękuje, mówi, że mu się podobało, myślę sobie, że warto było kolejny raz podjąć ten wysiłek. Ale czerwony dywan jest od czasu do czasu. I wcale nie zawsze jest przyjemniejszy niż ta codzienność.- mówi zmęczona Kożuchowska.

Współczujecie jej?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>