www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Maleńczuk nie cierpi Sylwestra!

Kojarzy mu się ze smutkiem. Piosenkarz nie rozumie wszechogarniającej mody na huczne imprezy z okazji Nowego Roku. Nie oznacza to jednak, że miałby zrezygnować z pracy w ten dzień. Wystąpi na Placu Konstytucji w Warszawie.

„Ja generalnie nienawidzę sylwestra. Nie cierpię! To jest taki dzień, kiedy wszyscy muszą się dobrze bawić. Obowiązkowo! Więc dla mnie najlepszym wyjściem jest występować. Przynajmniej mam jakieś zajęcie i do tego mogę zarobić. W głębokich latach 70., miałem może 15 lat, włóczyłem się w nocy po krakowskich podwórkach, bo potrzebowałem rozrywki. Potem w latach 90. każdy 31 grudnia oznaczał dla mnie złamany nos. Regularnie wracałem do domu poharatany. W Polsce powstały wtedy grupy skinheadów, które miały na celu rozwalenie każdej imprezy. Więc ja obowiązkowo toczyłem z nimi boje. Ale w sylwestra zawsze czułem się smutniejszy niż zwykle” – wyznał w rozmowie z magazynem „Show”.

Piosenkarzowi większość rzeczy kojarzy się ze smutkiem, więc nic dziwnego, że w sylwestra także tak się czuje. Czy jego występ na Placu Konstytucji będzie równie pesymistyczny, co jego wypowiedzi?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>