www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Malajkat z mopem, Polk ze ścierką, Zamachowski ze szczotą! Gdzie?

O tym, że polscy aktorzy mają smykałkę do robienia małych i większych biznesów wiadomo od dawna. Jednak nie każdy znalazł tylu chętnych do pomocy w rozkręceniu interesu co Wojciech Malajkat!

Wojciech Malajkat

Jak połączyć ze sobą miłość do kina, Mazur i smacznego jedzenia? Ten patent zna tylko Wojciech Malajkat, który kilka lat temu uratował od zburzenia stare, zabytkowe kino w Mikołajkach. Dziś działa tam restauracja, room breakfast (pokoje noclegowe ze śniadaniem) oraz sala kinowa, w której „zatrzymał się czas”. Jednak początki nie były tak kolorowe:
– Zaczęło się od porywu serca: chcieliśmy z żoną uratować kino przed zamknięciem. Potem Kasia wpadła na pomysł, by w foyer postawić stoliki i po seansie zapraszać gości na rybkę.- wspomina Wojciech Malajkat- Można było zobaczyć, jak mopem szoruję podłogę. W sprzątaniu pomagali mi przyjaciele: Piotrek Polk i Zbyszek Zamachowski.

Dziś szef teatru „Syrena” spędza w swym kinie każde wakacje. Na co dzień interesu pilnują nie przyjaciele, lecz członkowie rodziny Wojciecha Malajkata: bratowa, która piecze ciasta, oraz teść, który jest bileterem…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>