www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Majka Jeżowska z Dubaju na festiwal swoich piosenek

Majka Jeżowska ma przed sobą wiele koncertów zaplanowanych na ten sezon. Postanowiła wcześniej odpocząć i wyjechała ze swoją przyjaciółką do Dubaju. Tam zachwyciła się wspaniałymi wieżowcami: Burj Khalifa i  i Burj Al Arab, pokazami ledowymi i może stwierdzić, że najpiękniejsze to miasto jest nocą. Odwiedziła starą cześć Dubaju płynąc tramwajem wodnym i była na bazarku z mnóstwem kolorowych materiałów, ponad dwudziestoma odmianami oliwek, które uwielbia. Zajadała się wspaniałym humusem i wypiła jednego z najdroższych drinków w hotelu Armani w wieży Kalifa. Była też na zakupach i kupiła kilka par butów i olejki perfumowane, które uwielbia. Jeździła też konno na pustyni.

Po tygodniu trzeba było wracać do występów artystycznych. Majka  od ponad trzydziestu lat bawi dzieci swoimi piosenkami. Następne pokolenie rośnie na jej przebojach. Hity „A ja wolę moją mamę” , „Wszystkie dzieci nasze są”,” Dłonie” czy „Marzenia się spełniają” śpiewa na wielu imprezach, nie tylko w Polsce.

– Mieszkając jeszcze w USA mój synek zainspirował mnie, abym napisała piosenkę tylko dla niego. Wykorzystałam słowa piosenki „A ja wolę moją mamę” Agnieszki Osieckiej, napisałam do tego muzykę i zaśpiewałam dla mojego Wojtka. Był zachwycony, więc postanowiłam nagrać całą płytę. Tak się zaczęła moja przygoda z dziećmi i trwa do dziś.

 Artystka może pochwalić się kilkoma przedszkolami jej imienia i nazwiska. To jednak nie wszystko. Majka ma swój ogólnopolski festiwal piosenek w Radomiu. W tym roku będzie to już XI edycja w dniach 21-22 kwietnia. Wiele zdolnych dzieci przygotowuje się przez cały rok, aby potem zaśpiewać przed swoją największą idolką. W tym roku po raz pierwszy odbył się też festiwal jej piosenek zorganizowany przez  Europejskie Przedszkole Kasperek w Milanówku. Zabawy było co nie miara.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>