www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Majka Jeżowska grilluje

W najbliższą sobotę o godz. 17  zobaczymy Majkę Jeżowską grilującą z innymi gwiazdami na Mazurach w programie „Polski gril” w TVP 1. Gospodarzem jest znany szef kuchni  Artur Moroz. Tematem przewodnim będą potrawy mazurskie. Gośćmi oprócz wokalistki będą Agata Dowhań z Alibabek i Krzysztof Jaworski, gitarzysta zespołu Harlem. Podczas nagrań Majka z Arturem przygotowywali sandacza, lina, wołowinę, sałatki z serami z Mazur, pieczone ziemniaki i pyszny sos maślano-jajeczny. Zaprosili pozostałych gości do biesiadowania i degustacji potraw. Wszyscy śpiewali piosenki mazurskie, a szczególnie jedna przypadła im do gustu: „Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa”.

Majka Jeżowska wiele razy była na Pikniku Country, a dwa razy nawet sama prowadziła festiwal. Agata przeniosła się tam na stałe  i ma swoje studio wokalne Sukces, a Krzysztof pochodzi z Mazur, ale mieszka w Warszawie.

Okazuje się, że Jeżowska będzie brała udział w jeszcze jednym grilowaniu i to zagranicą. W ten weekend zaśpiewa swoje największe przeboje na Festiwal Polonaise w Chicago Niles, czyli Familijnym Festiwalu dla Polonii. Na scenie wystąpi także Kabaret Nowaki i Stachurski. Spotka się też z Magdą Gessler, która będzie oceniać potrawy z grilla, ręcznie robione pierogi wykonane przez  miejscową Polonię.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>