www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Majdan komentuje pretensje Dody

„Na ludzkim zdrowiu nie robi się PR-u”mówi Majdan w rozmowie z Robertem Patoletą.

Ostatnio Doda wyraziła, że ma żal do byłego męża Radka Majdana, że nie wsparł jej gdy miała kłopoty zdrowotne z kręgosłupem, a teraz, gdy jej narzeczony Adam Darski jest chory na białaczkę, Majdan ponoć nawet nie zadzwonił. Jak twierdzi Doda w obliczu choroby nie powinno tak się dziać.

Poza tymi pretensjami Dody do Majdana, pojawił się też inny wątek. Robert Gawliński (Wilki) powiedział, że Doda lansuje się na chorobie swojego narzeczonego Nergala.

Teraz w rozmowie z Radkiem, Robert Patoleta zapytał Majdan co o tym wszystkim sądzi.

Robert Patoleta: Wiesz co Robert Gawliński powiedział, że ona (Doda – przyp.red.) lansuje się na tej chorobie, to było bardzo brutalne.

Radosław Majdan: Jeżeli moja była żona mówi do mediów, jakim jestem złym człowiekiem, bo do niej nie zadzwoniłem, nie wsparłem jej, muszę zgodzić się z Robertem.

Majdan dodał, że „Na ludzkim zdrowiu nie robi się PR-u” dlatego on, gdy komuś pomaga i udziela się charytatywnie nie lata z tym do prasy.

Co o tym, wszystkim sądzicie? Komu i czemu mają służyć wszystkie oskarżenia i to całe zamieszanie w show-biznesie związane z chorobą Adama Darskiego?


RADOSŁAW MAJDAN

RADOSŁAW MAJDAN

Nergal_Darski_Adam_Doda_Rabczewska_Dorota

DODA_RABCZEWSKA_DOROTA


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>