www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Maja Ostaszewska: zdarza mi się być kurą domową

„Kocham moją pracę”- wyznaje Maja Ostaszewska.

Pomimo tego, że ma dwójkę dzieci, umiejętnie dzieli swój czas. Nie zaniedbuje rodziny, ale stara też rozwijać swoje pasje. Od dawna występuje na ekranie i nie wyobraża sobie życia bez aktorstwa.

„Nie godzę się na stereotypowy obraz kobiety ani w życiu, ani w polskim kinie, a w polskim serialu, to już w ogóle. Żyjemy w patriarchalnym, szowinistycznym społeczeństwie, gdzie z ust mężczyzn słyszymy lekceważenie wobec kobiet, które siedzą w domu. A one często nie mają wyjścia, ponieważ cała odpowiedzialność za wychowanie dzieci spada na ich barki. Nie podoba mi się to i wzbudza mój bunt. Mnie również zdarza się być kurą domową i lubię to. Moje domatorstwo pojawiło się z dziećmi i dobrze mi z tym. Ale z drugiej strony praca jest moją pasją, czymś, co mnie pochłania, mega wkręca, co chcę ciągle robić. Może dlatego rola pani prokurator, z tym jej męskim, scenariuszowym rodowodem, tak mnie porwała i zachwyciła. Kobiety są przecież różne. Bardzo delikatne, uległe, ale też przebojowe, bezwzględne. Gospodynie domowe i pracoholiczki”– wyznała w rozmowie z „Galą”.

Ostatnio staje się coraz bardziej popularna. Teraz możemy oglądać ją w serialu „Przepis na życie”, gdzie gra bardzo charakterystyczną postać. Dobrze sprawdza się w rolach absurdalnych kobiet. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.
Ostaszewska_Maja

ostaszewska_maja_englert_michal

ostaszewska_maja_englert_michal


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>