www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Maja Ostaszewska nie boi się o faceta?

Piękna aktorka związana jest z operatorem Michałem Englertem. Jednak koło niego ciągle kręci się dawna miłość…

Maja Ostaszewska i Michał Englert od kilu lat tworzą udany związek, którego owocami są dzieci: Franciszek i Janinka. Ale operator dość często spotyka się na planie filmowym ze swoją „byłą”, czyli… Małgorzata Szumowską, która tak ocenia cała sprawę:
– Michał i ja mamy podobną wrażliwość, rozumiemy się błyskawicznie. Skoro tyle mnie kiedyś połączyło z drugim człowiekiem, nie wiem czemu to przekreślać w imię damsko-męskich problemów – mówiła reżyserka w wywiadzie dla „Twojego Stylu”.

Po takich słowach, każda kobieta czułaby się zagrożona i namawiałaby swojego partnera do ślubu. Na szczęście Maja Ostaszewska wie, jak ważny w związku dwojga artystów jest luz.

– W związku piękne jest wzięcie odpowiedzialności za siebie nawzajem. Ja sobie powiedziałam: „Z tym człowiekiem chcę być tak długo, jak to możliwe”. Zbudować z nim dom, założyć rodzinę – w naszym przypadku to dwójka dzieci, na które świadomie się zdecydowaliśmy. Mamy wspólne mieszkanie. Jesteśmy bardzo mocno związani. Nie potrzebujemy ślubu. Łudzenie się, że małżeństwo da nam na zawsze poczucie stabilizacji, jest naiwne – powiedziała Ostaszewska w wywiadzie dla „Flesz”.

Mając przy swoim boku tak piękną i mądrą kobietę można pozazdrościć Michałowi Englertowi!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>