www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Maja Hirsch docenia kobiecą przyjaźń

Aktorka uważa, że kobieca przyjaźń to coś, czego mężczyźni mogą kobietom naprawdę zazdrościć. Daje tego nawet dowody.

„W „Lejdis” podobało mi się to, że bohaterki są dla siebie oparciem. Uważam, że kobieca przyjaźń to coś fantastycznego, coś czego mężczyźni mogą nam naprawdę pozazdrościć – mówi Maja Hirsch. – Byłam na castingu do „Lejdis”, niestety nie udało mi się dostać wówczas roli. Dlatego niezwykle się ucieszyłam, kiedy zadzwonił do mnie Andrzej Saramonowicz i zaproponował rolę w filmie „Jak się pozbyc cellulitu”, który – jak powiedział, dając mi scenariusz – jest szybszą i bardziej zwariowaną wersją „Lejdis”.

„Jak się pozbyć cellulitu” to historia o kobiecej przyjaźni aż po grób, której początki biorą się ze wspólnego rozkopywania zagadkowej mogiły. Bohaterki tej pełnej zaskakujących zwrotów akcji historii w wielu momentach przypominają pamiętne Lejdis – z tą różnicą, że są młodsze, bardziej zwariowane, zdecydowane mniej przeklinają i zdecydowanie więcej… palą.

Z Mają w filmie przyjaźnią się Dominika Kluźniak i Magdalena Boczarska. Co wyjdzie z tej przyjaźni, przekonamy się w lutym 2011 r., kiedy to film wejdzie na ekrany kin.

aka

mwmedia_20100719_230048Hirsch_Maja


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>