www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Maja Bohosiewicz ma już dość!

Choć dopiero stawia pierwsze kroki w show biznesie, Maja Bohosiewicz już ma na swoim koncie kilka ciekawych ról. Ostatnio jednak gra tylko… córkę swojej siostry!

Maja Bohosiewicz chętnie korzystała z pomocy siostry Soni, bardziej doświadczonej aktorki. Młodsza o 20 lat Maja chętnie mieszkała u starszej siostry, słuchała wskazówek i rad przed castingami. Młodziutka aktorka chętnie też pokazywała się na imprezach u boku Soni. Wygląda jednak na to, że rola młodszej siostry znanej aktorki zaczęła Majkę ostatnio wkurzać…

Jak donosi „Super Express”, Sonia i Maja będą miały okazję zagrać w komedii „Kac Wawa„, czyli polskim odpowiedniku filmu „Kac Vegas”. Obie aktorki, już po raz trzeci, zagrają matkę i córkę (wcześniej wcieliły się w takie postaci w filmie „Wojna żeńsko-męska” oraz w serialu TVP 2 „Aida”, który czeka na emisję).

Jednak Maja czeka na inne aktorskie wyzwania:
– Mam nadzieję, że to ostatni raz, kiedy gramy w takim układzie. Jeżeli po raz kolejny zagramy matkę i córkę, to widzowie mogę mieć już tego dosyć. To będzie nudne – mówiła „Super Expressowi” Maja na planie „Aidy”.

A jednak siostry znów zagrają razem… Ciekawe, jakich argumentów użyli producenci by przekonać siostry Bohosiewcz…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>