www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Magiczny Sabat już w czerwcu

Już 25 czerwca w kieleckim amfiteatrze Kadzielnia odbędzie się tajemniczy i uwodzicielski Sabat Czarownic 2.

Beata Kozidrak

Swoją obecność zapowiedziały już takie gwiazdy jak Beata Kozidrak, Halinka Młynkowa i Doda, a rozmowy trwają m.in. z Justyną Steczkowską, Natalią Kukulską i Tatianą Okupnik.

Ubiegłoroczne widowisko, zainspirowane legendarnymi zlotami czarownic w Świętokrzyskim oczarowało Polaków. Na Kadzielnię przybyło kilka tysięcy osób, a telewizyjną transmisję obejrzało ponad dwa miliony widzów. Publiczność zachwyciły zarówno występy Gwiazd, jak i kostiumy, choreografia, wizualizacje i liczne efekty specjalne. Tegoroczny Sabat Czarownic będzie niemniej zaskakujący, a w świat czarów i magii wprowadzą widzów Anna Popek i Andrzej Grabowski.

– Pierwszy Sabat odbył się we wrześniu, ale tegoroczny wraca już na swoje prawowite miejsce w kalendarzu, czyli w czerwcowy tydzień Nocy Świętojańskiej. To czas magii i czarów, więc nie ma lepszego miejsca na ten wieczór niż widowisko inspirowane tajemnymi spotkaniami czarownic – mówi Jacek Kowalczyk, Prezes Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego, Organizatora Sabatu Czarownic. W tym roku dodatkowo data ta zbiega się z początkiem wakacji i czerwcowym długim weekendem, czyli wszystko sprzyja wyprawie na Sabat.

Udział w koncercie jest bezpłatny, ale wejście na teren Amfiteatru umożliwi jedynie specjalna wejściówka. Można je będzie wygrać w konkursach organizowanych w mediach lokalnych i ogólnopolskich oraz w portalach społecznościowych. Wystarczy obserwować uważnie stronę www.swietokrzyskie.travel w poszukiwaniu nowych informacji o imprezie.

aka

halina-mlynkova

SABAT_CZAROWNIC


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>