www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Magdalena Stużyńska ma nadzieję na drugi sezon programu „Super Dzieciak”

Aktorka liczy, że program „Super Dzieciak” wróci na antenę telewizji Polsat. Ma nadzieję, że znajdzie się dla niego miejsce w jesiennej ramówce stacji. Obecnie gwiazda pracuje na planie serialu „Przyjaciółki” – premiera kolejnego sezonu już w marcu.

Program „Super Dzieciak” zadebiutował na antenie telewizji Polsat jesienią 2015 roku. Magdalena Stużyńska, wraz z Dawidem Kwiatkowskim, Romą Gąsiorowską i Dariuszem Michalczewskim, zasiadała w jury. W programie rywalizowały ze sobą dzieci o różnych talentach: muzycznych, tanecznych, sportowych czy naukowych. Aktorka ma nadzieję, że stacja zdecyduje się kontynuować show.

Bardzo bym chciała, aby była kontynuacja. Z tego, co wiem, nie będzie to możliwe we wiosennej ramówce, ale wierzę, że będzie szansa na to w jesiennej ramówce – mówi Magdalena Stużyńska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Aktorka czeka obecnie na premierę serialu „Bodo”, w którym wcieliła się w fikcyjną postać tancerki Trudi. Pierwszy odcinek serialu 6 marca na antenie TVP. Magdalena Stużyńska pracuje także na planie produkcji telewizji Polsat.

– Jestem w trakcie zdjęć do siódmego sezonu serialu „Przyjaciółki”. W marcu rozpocznie się jego emisja mówi Magdalena Stużyńska.

W serialu tym gwiazda od 2012 roku kreuje postać Anki Strzeleckiej, jednej z czterech tytułowych przyjaciółek.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>