www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Magdalena Różczka zaprojektowała bransoletkę Ence Pence

Na  stronie www.encepence.pl można kupić bransoletki ENCE PENCE zaprojektowane przez Magdalenę Różczkę. Kolorowe bransoletki symbolizują szanse dzieci na kolorowe życie. Całkowity dochód z ich sprzedaży wesprze Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny (IOP) w Otwocku.

Akcję wspirają także inne gwiazdy, m.in. Paweł Małaszyński, Agnieszka Więdłocha, Sonia Bohosiewicz, Beata Sadowska, Aleksandra Hamkało i Jan Wieczorkowski.

 

 

ENCE PENCE kieruje się zasadą „Żyj kolorowo”! Oprócz idei pozytywnego myślenia, rozjaśniamy świat kolorami naszych bransoletek, w których wykonanie wkładamy całe serce. Zawsze podkreślamy, że ENCE PENCE to nie biznes, to sposób na życie.

Jakiś czas temu Magdalena Różczka pokazała nam miejsce, które nie jest kolorowe. Od przekroczenia progu uderza tam odwiedzającego ogromna ilość dziecięcych nieszczęść, cichy płacz i tragiczne historie, ale jednocześnie pozytywnie zaskakuje ciepło personelu, jego zaangażowanie i wszechobecna świadomość misji… sprawić, aby świat tych dzieci stał się bardziej kolorowy, przyjazny, pełny miłości, dać im szansę na lepszy start w dalsze życie. Tym miejscem jest Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny w Otwocku, gdzie trafiają noworodki porzucone przez rodziców, lub odebrane im z powodu złej sytuacji, niesłużącej opiece nad dzieckiem. Maluchy przebywają tam do czasu znalezienia rodziny zastępczej lub powrotu do domu rodzinnego po ustabilizowaniu sytuacji.

Madzia, Franek, Dominika, Alan…tak niedawno przyszły na świat, a już mają za sobą wielką historię. Magda – wolontariuszka bywa w Ośrodku często. Robi to, co każdy wolontariusz, poświęca swój czas by dać dzieciom trochę spokoju, ludzkiego ciepła i zainteresowania. Pokochałyśmy to miejsce i ludzi. Postanowiłyśmy zebrać siły i uczynić ich życie bardziej kolorowym. Stworzyłyśmy specjalną kolekcję bransoletek , z których dochód zostanie przeznaczony na Fundację Rodzin Adopcyjnych. Maluchy już mają swoje małe ENCE PENCE, jednak czekają na mamy, które otrzymają drugą bransoletkę do kompletu, ponieważ tylko w takim duecie życie nabiera kolorów.

Pracownicy Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego dali nam wiedzę, czas i możliwość przebywania w tym wyjątkowym miejscu, my dałyśmy pomysł i produkty oraz zajęłyśmy się zorganizowaniem akcji, a Magdalena Różczka poparła nas swoją twarzą i ogromnym zaangażowaniem. Do naszej akcji włączył się również Paweł Małaszyński, co zaowocowało powstaniem męskiej serii bransoletek dla Fundacji.

Bransoletki można kupić na oficjalnej stronie www.encepence.pl w zakładce POMAGAMY . Zaczaruj swój świat kolorami a świat dzieciaków wesprzyj autentyczną pomocą. Pamiętaj, że bransoletki, które będziesz nosić mają duszę i przynajmniej jeden uśmiech na swoim koncie.

– Pięć lat temu trafiłam do IOP w Otwocku. Pojechałam tam tylko na chwileczkę, żeby zostawić rzeczy, które zostały mi po malutkim dziecku. Okazało się, że w ośrodku jest trzydzieścioro dzieci porzuconych przez rodziców – noworodków, które potrzebują pomocy. To była moja pierwsza wizyta, ale nie ostatnia – mówi Magdalena Różczka. Aktorka chcąc wesprzeć maluchy, wspólnie z marką ENCE PENCE zaprojektowała kilka wariantów bransoletek, które mogą nosić zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którym los dzieci nie jest obojętny .

W akcję zaangażował się również Paweł Małaszyński. – Mężczyznom gorąco polecam kolory ciemniejsze, ale oczywiście, jeśli macie ochotę pokolorować świat dzieciom, i nosić na ręku błękitne, to nie ma to żadnego znaczenia. Ja wybieram kolor czarny, a Wy wybierzcie pomoc dzieciom – zachęca aktor.

Fundacja Rodzin Adopcyjnych została założona przez grupę rodziców, którzy przyjęli osierocone dzieci do swoich rodzin. Jej najważniejszym celem jest uchronienie maluszków przed umieszczeniem ich w domu dziecka.

Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny jest unikalnym w skali kraju i jedynym w województwie mazowieckim ośrodkiem interwencyjnym przyjmującym noworodki i niemowlęta w nagłych sytuacjach kryzysowych, pozbawionych czasowo lub trwale opieki rodziców. Jego działalność służy ochronie najmłodszych dzieci przed negatywnymi skutkami sieroctwa. IOP w ciągu roku przyjmuje ponad sto dzieci, z których większość w ciągu kilku miesięcy trafia do rodzin adopcyjnych. W ośrodku przebywają dzieci od pierwszego dnia


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>