www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Magdalena Różczka o swoim „rozwodzie”

Kiedy media doniosły, że aktorka rozwodzi się ze swoim partnerem, Magdalena Różczka unikała wszelkich komentarzy. Dopiero teraz, gdy emocje już opadły, zdecydowała się na szczerą rozmowę!

Nie wiadomo jak informacja o rozwodzie aktorki i jej partnera trafiła do mediów. Ale dziś wiemy jedno: była nieprawdziwa!
– Obrażono i oczerniono mojego Michała i jest mi z tym źle, bo to wspaniały człowiek i najlepszy ojciec na świecie – nie kryje swojego oburzenia Magda Różczka na łamach „Zwierciadła”. – Boli mnie, że można bezkarnie wypisywać, co się komu podoba, a my nie mamy żadnej możliwości obrony. O ile te kłamstwa dotyczą mnie, wliczam je w koszty mojego zawodu i jestem w stanie je znieść. Jeżeli natomiast dotyczą najbliższych mi osób, to się przeciwko temu buntuję.

Niewykluczone więc, że aktorka złoży pozew w sądzie. Ale Wanda z „Czasu honoru” stara się nie myśleć tylko o złu jakie jej ktoś wyrządził:
– Staram się we wszystkim odnajdywać plusy – zapewnia. – Na przykład to, że dzięki tak zwanej rozpoznawalności mój głos w sprawach ważnych jest bardziej słyszalny. Codziennie rano budzę się i dziękuję Bogu za życie.

Aktorka „dziękuje” nie tylko modlitwą: od wielu lat czynnie wspiera akcje charytatywne.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>