www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Magdalena Mielcarz: to były ciężkie czasy

Nosiła ubrania po siostrze, a jej lalka była ubrana lepiej niż ona sama. Dlatego dziś Magda Mielcarz uwielbia bawić się modą i zmieniać stroje tak często, jak to jest możliwe!

Modelka już wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Dlatego Magda Mielcarz tak często wraca teraz wspomnieniami do czasów swojego dzieciństwa, a zwłaszcza Świąt Bożego Narodzenia:

– Prezent, który najbardziej zapamiętałam, to pierwsza lalka Fleur. Dostałam ją, kiedy skończyłam siedem lub osiem lat, była polowa lat 80. – wspomina modelka w rozmowie z magazynem „Pani”- Nigdy nie miałam dużo zabawek, dziedziczyłam je po siostrze lub kuzynach. Czasami wystarczyło kilka drewnianych klocków, żeby powstał pałac księżniczki. Tymczasem ta lalka była z innego świata. Trochę zazdrościłam jej stroju. Gdy byłam mała, nosiłam też ubrania po mojej siostrze, mama niekiedy coś zdobyła albo uszyła. To były szare czasy. A moja Fleur miała spódniczkę z lepszego materiału niż moja sukienka. Będę wspominała ją jako prezent, który zrobił na mnie największe wrażenie.

Dlatego Magda Mielcarz obiecała sobie, że na Święta będzie spełniać wszystkie pragnienia swoich dzieci!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>