www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Magdalena Górska: „Wschód mnie inspiruje”

Polska aktorka w Rosji jest gwiazdą!

W Polsce grała małe rólki w serialach. Za wschodnią granicą jest gwiazdą! Jak Polka tego dokonała?
– Kiedy znajdowałam się na początku swojej drogi aktorskiej, nie myślałam, że będę miała okazję pracować za wschodnią granicą. Nie znałam języka. Wszystko zaczęło się od wygrania castingu.- mówi aktorka w wywiadzie dla „IK Magazine”.

Magda dostała informację, że rosyjscy producenci poszukują polskiej aktorki o słowiańskiej urodzie do gry w czteroodcinkowym serialu opowiadającym o trudnej miłości Polki i żołnierza radzieckiego.

– Pojechałam na casting na Białoruś, razem z Pawłem Delągiem. Był to chyba jego pierwszy projekt realizowany na wschodzie.- wspomina gwiazda- Po wygraniu castingu zagrałam rolę w serialu „Czerwiec 1941”. Mimo, że postał w 2008 roku, wciąż można go oglądać w telewizji i jest bardzo popularny.

Od tej pory Magda pracuje głównie w Rosji:
– Na Wschodzie dostawałam poważniejsze propozycje. Mogłam grać role bohaterek z krwi i kości. Zawsze miałam wrażenie, że tamtejsi reżyserzy bardziej wierzą we mnie. Taka sytuacja bardzo mnie mobilizuje.- zaznacza.

Aktorka podkreśla również, że Rosjanie są bardziej przyjaźni i koleżeńscy:
– Poznałam tam wielu znanych aktorów teatralnych i filmowych, którzy mają świetny warsztat, są bardzo spontaniczni. Pamiętam kilka kobiecych spotkań na planie, kiedy z rozmów dowiedziałam się naprawdę wiele o życiu. Podczas zdjęć w Kijowie rozchorowałam się na grypę. Bardzo miło wspominam sytuację, kiedy wszyscy interesowali się moim zdrowiem. Pewna starsza aktorka poczęstowała mnie rosołem z kołdunami i pierożkami.– wspomina Magda.

Aktorka ma również nadzieję, że jeszcze długo będzie dostawać oferty ciekawych ról do zagrania w Rosji:
– Jestem szczęśliwa, że przeżyłam takie przygody. Nie zamieniłabym ich na nic innego. Najważniejszymi miejscami, w których pracowałam są: Mińsk, Kijów oraz Petersburg. Nie żałuję tego, że wyjeżdżałam z Polski, ponieważ mam mnóstwo dobrych wspomnień.- mówi Magda Górska.

foto: MWMedia


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>