www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Magda Waligórska otarła się o śmierć

Dlaczego młodzi ludzie chcą zdawać do szkoły aktorskiej? Różne są powody: sława, pieniądze, popularność… jednak Magdalena Waligórska wybrała ten zawód z zupełnie innych pobudek!

Znamy ją jako śliczną, ale nieco głupiutką Wioletkę z „Rancza”. Choć dzięki tej roli stała się popularna, Magda Waligórska nie ukrywa, że spora część rodziny nie była zadowolona wyborem młodej aktorki.

 

Od dziecka wiedziałam, że chcę to robić. To trochę jak z miłością, nagle wiesz, że to jest własnie to. Ale nie wszyscy byli zadowoleni z mojego wyboru – mówi aktorka w wywiadzie dla dwutygodnika „Naj”. – Byłam bardzo dobrą uczennicą. Skończyłam renomowane liceum, zdałam maturę z francuskiego i angielskiego, a oprócz tego uczyłam się hiszpańskiego, łaciny i greki. W mojej rodzinie panowało przeświadczenie, że powinnam skończyć jakiś dobry kierunek jak prawo, dziennikarstwo albo stosunki międzynarodowe. Dla bliskich była to bardzo zaskakująca decyzja, że ktoś, kto się tak dobrze zapowiada, wybiera taki głupi zawód jak aktorstwo i idzie „na zmarnowanie”.

Serialowa Wioletka przyznaje, że umocniła się w swojej decyzji gdy jako nastolatka otarła się o śmierć.
Gdy miałam piętnaście lat, bardzo ciężko zachorowałam i trafiłam do szpitala. Moje życie było zagrożone i miałam pełną świadomość tej sytuacji – wyznaje Magdalena. – Leżąc w szpitalu czułam głęboki bunt wobec tego, że ja, piętnastolatka, mam umrzeć, a niczego jeszcze w życiu nie przeżyłam – nigdy się nie zakochałam, nie byłam matką, nawet porządnie nie nacierpiałam. Pomyślałam wtedy, że jeśli uda mi się z tego wyjść, to chciałabym, by moje życie było absolutne pełne i rozhuśtane, ze wszystkimi jego kolorami. Wydawało mi się wtedy, że aktor to taka osoba, która więcej doświadcza, bo jednego dnia jest zakonnicą, a innego złodziejem, dzięki temu żyje intensywniej niż inni.

Teraz więc Magda Waligórska prowadzi bardzo kolorowe życie, jednak odkąd gra w „Ranczu”, dominuje tu jeden kolor – różowy!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>