www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Magda Steczkowska: „Nie mam wielkich wymagań”

Gdy wokalistka odmówiła zaśpiewania w chórkach na wielkim koncercie Maryli Rodowicz, wszyscy mówili tylko o tym, że przewróciło jej się w głowie. Teraz Magda Steczkowska chce odkręcić całą sprawę…

Siostra Justyny Steczkowskiej wydała ostatnio swoją drugą płytę. Mimo, że na krążku jest zestaw melodyjnych piosenek, żadna z nich nie została wielkim hitem. Stacje muzyczne też jej nie rozpieszczają, a nagrody dziwnym trafem przechodzą jej koło nosa.

Czy to dlatego, że w środowisku Magda Steczkowska ma opinię trudnej we współpracy? – Ciekawe, kto to napisał? Oczywiście nie zgadzam się z tą opinią. Od siebie wymagam znacznie więcej niż od innych.- wyznała wokalistka w rozmowie dla „Imperium Kobiet”. Gwiazda przyznała też, że niesłusznie posądza się ją o kaprysy:

– Tak zwane gwiazdorzenie nie leży w mojej naturze.- twierdzi wokalistka– Nie należę do artystów, którzy kapryszą. Ostatnio zadzwonili do nas z propozycją koncertu. Organizator zapytał mojego męża, jakie wymagania ma pani Steczkowska. Mąż odpowiedział: Garderoba plus zimne i ciepłe napoje. To wszystko.- Tylko tyle?- zapytał zdziwiony organizator. Jak widać niewiele potrzebuję.

Pytanie tylko: czy takimi wyznaniami wokalistka chce zjednać sobie sympatię słuchaczy, czy… organizatorów koncertów, którzy szukają tanich gwiazd?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>