www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Magda Schejbal spędzi Sylwestra w kapciach…

Kiedyś lubiła huczne imprezy. Dziś aktorka raczej nie bywa „na salonach”. Czy dlatego Magda Schejbal spędzi sylwestra w domu?

Kiedyś ten wyjątkowy wieczór Magda Schejbal spędzała ze znajomymi, bawiąc się do białego rana. Dziś aktorka woli się ponudzić przed telewizorem. Dlaczego? Bo boi się wracać z imprezy do domu!

Powroty z sylwestra są straszne. Pal licho kaca, ale ta ciemność. Na ulicach pobite butelki i mijani ludzie, którzy wyglądają jak zombi. Jeśli nie muszę, nie wyściubiam nosa, chyba, że jest pełno śniegu, góry i można poszaleć na nartach – wyznaje Magda Schejbal w wywiadzie dla magazynu „Pani”.

Aktorka uważa nawet, że można się świetnie bawić bez alkoholu, a Nowy Rok przywitać kulturalnie, na przykład oglądając noworoczny koncert Filharmoników Wiedeńskich:
Zawsze oglądam to w telewizji. Podziwiam panie w kreacjach i panów w garniturach, gdy tacy nieskazitelni siedzą na widowni. Na koniec głośno klaszczę, tak jak wszyscy do marsza Radetzkiego i od razu mam lepszy humor – mówi Magda.

Apelujemy do wszystkich przyjaciół Magdy Schejbal: zabierzcie ją w tym roku na jakąś normalną imprezę…

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>